O NAS
YANMAR
HYDREMA
SERWIS / CZESCI
VENIERI
RECYKLING
INNE
GALERIA
KOMPLET - recykling
REV - kruszarki i przesiewacze
Tesmec - Rock Hawg
RECYKLING


Recykling i zagospodarowanie odpadów to obecnie najbardziej obiecujący sektor rynku. Wiele firm dopiero zaczyna, my zajmujemy się kruszarkami, młotami hydraulicznymi, nożycami, chwytakami, już od wielu lat. Dostarczamy kruszarki mobilne, semi-mobilne, kruszarki hybrydowe, przesiewacze oraz osprzęt do koparek i ładowarek. Specjalizujemy się w mini oraz midi maszynach: kruszarki o masie 3 – 30 ton na podwoziach gąsienicowych, kołowych lub stacjonarne, specjalnie dla firm komunalnych maszyny hybrydowe przystosowane do transportu hakowcem z możliwością zasilania własnym silnikiem lub siecią elektryczną.Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firm REV oraz  KOMPLET na teren kraju, w ciągu ostatnich lat dostarczyliśmy na rynek kilkadziesiąt midi kruszarek. Nasze maszyny pracują w firmach komunalnych, wyburzeniowych i drogowych. Dopasowujemy rozwiązania do Państwa potrzeb, oferujemy maszyny do małych i dużych zadań.


 

- MINI i MIDI kruszarki mobilne na podwoziu gąsienicowym KOMPLET o masie 3 – 12 ton, MIDI kruszarki mobilne dla firm     komunalnych z systemem zasilania hybrydowego przystosowane do transportu hakowcem o masie 6 – 12 ton

- MIDI kruszarki mobilne REV na podwoziu gąsienicowym o masie 13 – 25 ton o szerokości transportowej do 2,5 m

- MINI kruszarki udarowe do przerobu zerwanego asfaltu KOMPLET

- MIDI kruszarki stacjonarne z napędem elektrycznym KOMPLET

- Ciężkie kruszarki stożkowe, udarowe i szczękowe oraz przesiewacze do zastosowań przemysłowych REV

- MINI i MIDI przesiewacze KOMPLET na podwoziu gąsiennicowym i kołowym

- Przesiewacze bębnowe i MINI kruszarki KOMPLET zabudowane na przyczepie samochodowej

- Łyżki przesiewające CM oraz ITALDEM do koparek,  do prostej segregacji materiału na budowie

- Łyżki kruszące CM oraz ITALDEM do koparek (najtańsze rozwiązanie dla małych i średnich zadań przy wyburzeniach i rozbiórkach)

- Młoty hydrauliczne TECNA, JAB, ITALDEM do koparek

- Nożyce hydrauliczne OSA, ITALDEM, VTN, VERACHTERT

 
 

- Łyżki krusząco mielące do koparek i ładowarek

- Wysokowydajne hydrostatyczne ładowarki kołowe VENIERI predysponowane do pracy z osprzętem do załadunku i recyklingu do obsługi składowisk i magazynów, linii segregacji śmieci, kruszarek itp. 

- Ładowarki teleskopowe DIECI oraz VENIERI dla wysypisk śmieci, firm montażowych i komunalnych

- Wozidła przegubowe HYDREMA o ładowności 10 i 20 ton z możliwością montażu specjalistycznej zabudowy jak np. hakowiec, betonomieszarka, posypywacz, skrzynia ładunkowa i wiele innych

 

Oferujemy rozwiązania sprawdzone i niezawodne. Na życzenie dopasowujemy sprzęt do indywidualnych potrzeb. Nie ma zadań niemożliwych. Nasza oferta zawiera maszyny i urządzenia standardowe oraz opcje specjalne takie jak zabezpieczenia antykorozyjne do pracy w agresywnym środowisku, osłony podwozi o pracy na składowiskach odpadów, wysięgniki robocze wysokiego załadunku i wiele innych.