O NAS
YANMAR
HYDREMA
SERWIS / CZESCI
VENIERI
RECYKLING
INNE
GALERIA
Historia firmy
Kontakt
WYNAJEM MASZYN
PROMOCJE
UZYWANE
Historia firmy


Witamy Państwa na stronach Broker Serwis ... zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ...
 Nasza wiedza czerpie to 33 lata doświadczenia ...


Witamy na naszych stronach internetowych, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą maszyn budowlanych i drogowych, silników przemysłowych oraz urządzeń i narzędzi dla budownictwa. Nasza oferta to nowoczesne technologie i niekonwencjonalne rozwiązania. W trosce o naszych klientów wciąż modyfikujemy nasz asortyment i rozwijamy serwis. Skupiamy się przy tym na zapewnieniu najwyższego poziomu obsługi naszych klientów. Troszczymy się o nich w momencie zakupu doradzając wybór właściwych rozwiązań, później zapewniamy najwyższy pozio serwisu a po zakończeniu gwarancji dostarczonego sprzętu zapewniamy części zamienne i wszelkie niezbędne materiały eksploatacyjne.

MINI KOPARKI YANMAR

Firma Broker Serwis Maszyny Budowlane działa nieprzerwanie na rynku od roku 1983 specjalizując się od początku swojego istnienia w serwisie silników przemysłowych i maszyn roboczych. Od początku istnienia jesteśmy firmą rodzinną, z roku na rok rozwijamy nasze struktury i zakres działalności. O fachowości działu mechanicznego świadczą liczne autoryzacje serwisowe, oraz fakt, że przez ponad trzydzieści lat działalności posiadamy opinię jednego z najbardziej solidnych serwisów w kraju. Poza serwisem naszą istotną dziedziną działalności jest sprzedaż maszyn budowlanych oraz silników przemysłowych.

Nasza firma jest autoryzowanym przedstawicielem na terytorium RP w zakresie sprzedaży i serwisu oraz dostaw części zamiennych takich producentów jak: HYDREMA; VENIERI; YANMAR; TESMEC; REV; KOMPLET; DOA; GENMAC; TECNA.
Na rynku lokalnym jesteśmy regionalnym przedstawicielem w zakresie sprzedaży i serwisu firm: HATZ DIESEL; YANMAR; WEBER MT; BOMAG; MIKASA; BOMAG; ATLAS COPCO (DYNAPAC); SWEEPAC; HUSQVARNA; HONDA POWER EQUIPMENT; IVECO MOTORS; VOLVO PENTA; ROBIN SUBARU; itp..

Ponadto w oparciu o wieloletnie doświadczenie i współpracę handlową z producentami maszyn  świadczymy usługi serwisowe i dostarczamy części zamienne do silników i maszyn firm: KOMATSU; CASE; RAM EUROPE; RIMAC; CUMMINS; DEUTZ; AIRMAN; GALLMAC; PERKINS; SUNWARD; SANY; TEREX. Do końca gwarancji ostatniej sprzedanej przez nas maszyny KOMATSU zachowaliśmy prawo do napraw maszyn  sprzedanych przez naszą firmę  i tym samym zagwarantowaliśmy naszym klientom pełne wsparcie serwisowe. Ponadto oferujemy serwis pogwarancyjny.

Do dyspozycji nazych klientów oddajemy fachowych pracowników serwisu, oraz sprzedawców, usługi serwisowe realizowane są bezpośrednio u Państwa na budowach lub w naszych warsztatach. Dział sprzedaży poza ofertą sprzętu oferuje również pomoc przy doborze odpowiednidh dla Państwa maszyn, wsparcie technologiczne wykonywanych robót budowlanych oraz pełny zakres szkoleń w zakresie obsługi i zastosowania oferowanych maszyn.


otrzymaliśmy wyróżnienie:
  
 
Nasze maszyny pracują w całym kraju, u najbardziej wymagających użytkownków:

ŁADOWARKA KOŁOWA 20 ton 4 m3 łyżka

  

 Dziękujemy za zaufanie jakim obdarzyli Państwo nasze maszyny w ostatnich trzech latach. Chcieli byśmy pogratulować obecnym i przyszłym użytkownikom maszyn GALLMAC dobrego wyboru. Na koniec roku 2011 w Polsce pracowało już ponad 200 szt. naszych maszyn, a kolejne  zamówili już Państwo w tym roku za co chcemy bardzo podziękować. Razem z wami będziemy poszukiwać nowych zastosowań i możliwości tych wyjątkowo wielo zadaniowych urządzeń.
 

Sprzęt do zagęszczania gruntu i asfaltu. Lekkie zagęszczarki płytowe o masach od 60 do 200 kg, zagęszczarki ciężkie o masie do 1 tony, ubijaki do wykopów, małe walce do prac ziemnych i asfaltowych. Dostawy maszyn i logistyka robót, pełny serwis sprzętu. Autoryzacja firm WEBER Maschinentechnik, BELLE, HONDA. 

 

Sprzęt do prac drogowych i brukarskich: Zagęszczarki do gruntu; Stopy wibracyjne do wykopów; Pompy wodne i szlamowe; Przecinarki ręczne i stolikowe do prefabrykatów; Buławy i wibratory do betonu; Wycinarki szczelin; Tarcze diamentowe; Walce drogowe prowadzone do prac remontowych; Ciężkie walce do prac drogowych; Rozkładarki mas bitumicznych; Frezarki do nawierzcni drogowych; Koparki i ładowarki do prac wspomagających; Agregaty prądotwórcze; Stacje zasilania hydraulicznego; Drobne narzędzia brukarskie     
     
 

 Nasz magazyn maszyn - zawsze jesteśmy gotowi dostarczyć sprzęt na czas